O nás

 

 

Kdo jsme?

Společnost ID-KARTA se specializuje na identifikační technologie v mnoha odvětvích. Na trhu působíme již od roku 1996. Za dobu naší existence se podařilo získat přes 2800 spokojených klientů a dealerů od těch nejmenších firmiček až po gigantické společnosti nadnárodního charakteru.

Našim cílem je dlouhodobá spokojenost všech klientů a dealerů používající naše systémy. Jsme si vědomi myšlenky, že spokojený zákazník je nejlepší reklama. Neustále sledujeme a analyzujeme nejnovější trendy, požadavky trhu, technologie a komponenty, které jsme schopni okamžitě implementovat.

Poskytujeme komplexní služby ve všech oblastech bezkontaktních a biometrických identifikačních technologií. Veškeré komponenty, systémy a aplikace vlastními prostředky vyvíjíme a vyrábíme zde v ČR, instalujeme a servisujeme po celé střední Evropě. Jsme v současnosti jedním z předních výrobců identifikačních technologií na českém a slovenském trhu. Již od založení společnosti udáváme tempo a trend ve vývoji bezkontaktních identifikačních technologií.

Získali jsme více než 2800 klientů, včetně malých, středních a velkých společností. Díky neustálému posouvání dopředu vytváříme i inovativní identifikační systémy pro města, kraje a státy (např. celostátní oficiální turistická národní karta pro Slovenskou republiku). Podporujeme startupy, dobročinnost, naši odborníci chodí přednášet po celé Evropě, vlastníme několik patentů, uspěli jsme v několika velkých soutěžích a snažíme se dělat věci jinak než je dělají ostatní. Jsme zakládajícím členem skupiny MVI, která má za úkol vytváření inovativních projektů.

Naší předností je individuální přístup.  Zaručujeme rychlost, přijatelné cenové relace a především minimum starostí. Každému klientovi se snažíme poskytnout maximální úsilí vedoucí k oboustranné spokojenosti. Věříme v hodnotu dlouhodobého obchodního vztahu, ve kterém měníme komunikaci z formální na přátelskou. Spokojenost našich stálých zákazníků, dealerů a rostoucí počet nových klientů je potvrzením správnosti naší filozofie.