Profil firmy ID-KARTA s.r.o.

Kdo jsme?

Společnost ID-KARTA poskytuje komplexní služby ve všech oblastech bezkontaktních a biometrických identifikačních technologií. Veškeré komponenty, systémy a aplikace vlastními prostředky vyvíjíme, vyrábíme, instalujeme a servisujeme po celé střední Evropě. Firma ID-KARTA byla založena v roce 1996 a je v současnosti jedním z předních výrobců identifikačních technologií na slovenském a českém trhu. Již od založení společnosti udáváme tempo a trend ve vývoji bezkontaktních identifikačních technologií. Volné likvidity investujeme právě do vývoje a přípravy novinek pro tuzemský i zahraniční trh.

Máme více než 2700 klientů, včetně malých, středních a velkých společností. Díky neustálému posouvání dopředu vytváříme i inovativní karetní systémy pro města, kraje a státy jako například celostátní oficiální turistická národní karta pro Slovenskou republiku. Podporujeme startup, dobročinnost, naši odborníci chodí přednášet po celé Evropě, vlastníme několik patentů, uspěli jsme v několika velkých soutěžích a snažíme se dělat věci jinak než jejich dělají ostatní. Jsme zakládajícím členem skupiny MVI, která byla vytvořena k vytváření inovativních projektů.

Naší filozofií je individuální přístup.  Zaručujeme rychlost, přijatelné cenové relace a především minimum starostí. Každému klientovi se snažíme poskytnout maximální úsilí vedoucí k oboustranné spokojenosti. Věříme v hodnotu dlouhodobého obchodního vztahu, ve kterém měníme komunikaci z formální na přátelskou. Spokojenost našich stálých zákazníků, dealerů a rostoucí počet klientů nových je potvrzením správnosti naší filozofie.

Proč se rozhodnout právě pro nás?

  • více než 20 let zkušeností na trhu
  • přes 2 700 spokojených klientů
  • rozvinutá dealerská síť
  • klientela s počtem 5 až 18 000 zaměstnanců
  • největší městské, regionální a celostátní karetní projekty
  • vývoj vlastního software s možností úpravy na míru
  • výroba a vývoj vlastního, kvalitního a odolného hardware určeného do extrémních podmínek
  • montáže, instalace a implementace dle individuálních potřeb klienta
  • výhodné servisní smlouvy a zákaznická podpora
  • poskytování záručního i pozáručního servisu s okamžitou reakční dobou

Naši partneři

Úspěchy naší skupiny

 

S naším projektem jsme byli součástí soutěže s názvem "Podnikatelský nápad roku 2014" na Slovensku. Porota složená z ředitelů a vrcholových manažerů rozhodla o umístění našeho projektu do TOP 15.

Kategorie nebrandové systémy - 2. místo

Kategorie tabletové systémy - 3. místo

Kategorie systémy developer roku - 3. místo

 

Ve slovenském národním kole celosvětové soutěže Ace creative bootcamp and cbc national round 2016 (s účastí více než 50 států), jsme se dostali do TOP 3 nejlepších projektů.

Naše skupina podporuje

Vážíme si zdraví, svobody a šancí, které jsme v životě dostali. Jsme rádi za každý úspěch, kterého se nám podařilo společnými silami dosáhnout. Děkujeme za energii a důvěru, kterou dostáváme od našich spokojených klientů a partnerů. Píšeme svůj vlastní příběh v dnešním nelehkém světě. I když přicházejí překážky a výzvy, kterým musíme čelit, je úžasné tvořit věci, které inovativně pomáhají lidem ulehčit jejich život. Veškerými prostředky a silami se snažíme podporovat dobré věci a alespoň částečně oplatit společnosti to, co nám život dal.

 

Kiwanis

Sme členmi organizácie Kiwanis ktorá pomáha deťom a rodinám na celom svete. Najväčšie projekty na Slovensku, ktoré Kiwanis vytvorili sú záchranné centrá "Dorka" pre rodiny , kde sa postaví na nohy viac ako 80% rodín, organizovali sme benefičný koncert Integrácia pre viac ako 3500 detí a v nemocniciach pomáha deťom bábika Kiwanis. 

Karpatská nadácia

Pomáhame zadarmo Karpatskej nadácii s marketingom a ich projektami. Nadácia podporuje spoluprácu, vytváranie partnerstiev na miestnej úrovni a zapojenie celej komunity do riešenia miestnych potrieb. Počas svojej existencie nadácia podporila stovky projektov sumou viac ako 1,8 milióna EUR.

Pomoc zvieratám

Prispievame na rôzne organizácie, akcie a na záchranu zvierat. Sme hlavným sponzorom pre vytváranie nového útočiska pre stratené zvieratá pod názvom Cesta za domovom, podporujeme organizáciu Spoločníka pre život a mnohé ďalšie.

ŽHK Poprad

Podporujeme ŽHK Poprad. Úžasný tím, ktorý ako jediný ženský hokejový klub platí hráčkam mzdu, snažia sa pozdvihnúť Slovenský hokej, čo sa im aj darí. Gratulujeme k titulu v sezóne 2015/2016 a 2016/2017

Školenia po školách

Školíme mladých ľudí a motivujeme ich, nech sa neboja opustiť nastavený systém. Nech idú za svojimi snami, podnikajú a rozširujú svoje obzory. Zároveň pri tvorbe projektov tvoríme postupne v mestách na Slovensku inkubátory. Doteraz sme založili už dva inkubátory a na ďalších pracujeme 🙂 Je pre nás prioritou zastaviť odliv mozgov do zahraničia!

Vlasta Mudríková

Vlasta Mudríková: heligonkárka a speváčka zo Skalitého, ktorá svojou hrou a spevom prispieva k zachovaniu koloritu ľudovej piesne a folklóru Kysúc. Úžasná osoba, ktorú si vážime, podporujeme ako to ide a tešíme sa z jej úspechov. viac na www.mudrikova.sk

Fitcubator

Sme hrdým zakladajúci člen Fitcubatoru (startup centra), ktorý má za úlohu vzdelávať, motivovať a pomáhať ľuďom ktorí chcú napredovať.

Oslovily Vás nabízené produkty a služby? Neváhejte nás kontaktovat.

Hot-line
+420 553 797 111