Profil firmy ID-KARTA s.r.o.

Kdo jsme?

Rodinná společnost ID-KARTA, která se specializuje na identifikační technologie v mnoha odvětvích, prosperuje na trhu již 21 let. Za dobu její existence se podařilo získat přes 2800 spokojených klientů a dealerů od těch nejmenších firmiček až po gigantické společnosti nadnárodního charakteru.

Cílem a filozofií společnosti ID-KARTA je pozitivní a otevřené myšlení, hledání společných zájmů, dlouhodobá spokojenost klientů a dealerů, funkční a efektivní systém. Neustále sledujeme a analyzujeme nejnovější trendy, požadavky trhu, technologii a komponenty, které okamžitě implementujeme.

 

Společnost ID-KARTA poskytuje komplexní služby ve všech oblastech bezkontaktních a biometrických identifikačních technologií. Veškeré komponenty, systémy a aplikace vlastními prostředky vyvíjíme, vyrábíme, instalujeme a servisujeme po celé střední Evropě. Firma ID-KARTA byla založena v roce 1996 a je v současnosti jedním z předních výrobců identifikačních technologií na českém a slovenském trhu. Již od založení společnosti udáváme tempo a trend ve vývoji bezkontaktních identifikačních technologií. Volné likvidity investujeme právě do vývoje a přípravy novinek pro tuzemský i zahraniční trh.

Získali jsme více než 2800 klientů, včetně malých, středních a velkých společností. Díky neustálému posouvání dopředu vytváříme i inovativní karetní systémy pro města, kraje a státy jako například celostátní oficiální turistická národní karta pro Slovenskou republiku. Podporujeme startup, dobročinnost, naši odborníci chodí přednášet po celé Evropě, vlastníme několik patentů, uspěli jsme v několika velkých soutěžích a snažíme se dělat věci jinak než jejich dělají ostatní. Jsme zakládajícím členem skupiny MVI, která byla vytvořena k vytváření inovativních projektů.

Naší předností je individuální přístup.  Zaručujeme rychlost, přijatelné cenové relace a především minimum starostí. Každému klientovi se snažíme poskytnout maximální úsilí vedoucí k oboustranné spokojenosti. Věříme v hodnotu dlouhodobého obchodního vztahu, ve kterém měníme komunikaci z formální na přátelskou. Spokojenost našich stálých zákazníků, dealerů a rostoucí počet klientů nových je potvrzením správnosti naší filozofie.

Proč se rozhodnout právě pro nás?

  • více než 21 let zkušeností na trhu
  • přes 2 800 spokojených klientů
  • rozvinutá dealerská síť
  • klientela s počtem 5 až 18 000 zaměstnanců
  • největší městské, regionální a celostátní karetní projekty
  • vývoj vlastního software s možností úpravy na míru
  • výroba a vývoj vlastního, kvalitního a odolného hardware určeného do extrémních podmínek
  • montáže, instalace a implementace dle individuálních potřeb klienta
  • výhodné servisní smlouvy a zákaznická podpora
  • poskytování záručního i pozáručního servisu s okamžitou reakční dobou

Naši partneři

Oslovily Vás nabízené produkty a služby? Neváhejte nás kontaktovat.

Hot-line
+420 553 797 111